Taas. Hormonimiehet piereskelee pukuhuoneessa. Miten vitun lapsellista. HIrveitä pieruja tahallaan 20 , 30 ja 40 miehiltä, kaikki roinareita. Ja naurut päälle, ja olipa pahan hajunen ja plaah, ei Jumalan Kristuksen Perkele mikä niitä vaivaa???? Vielä en oo tavannu 50 roinaripiereskelijää kun eivät elä siihen asti. Luojalle kiitos.
Piereskelijät pukkarissa!!
Natikka...
17927
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Näin elokuussa yhden 53 vuotiaan roinaajan pierasevan, oli ikäkäppänän oloinen.
hyvänosto !
Sanna panee, panee panee, panee europarlamentaarikkoja, panee missä vain raha tuoksuu. Sannalla on pimpula, hän panee sillä ja nousee korkeuksiin.
Mitäs te miehet, ette te persreillänne pitkälle pääse, ehkä nuori Gay for Pay voi saada roinarahat maksettua, mutta ei sentäs huippuviroissa olevia, ette pääse niitä panemaan.
Sen tuleva mies saa siltä ainakin siveän menneisyyden.
Alakuloisesta perseestä ,
ei tule iloista pierua.
Vanha kansa sanoo:
"Siinä on tyyliä pierrä oikeassa paikassa."
Pieru mädättää kovankin luun, sannoo vanhempi väki!
Pieren aina salilla,
yleensä menen tärkeitten meikkipyttyjen,
ja niiden jotka istuvat laitteissa varmaamalla ne ,
kun räpläävät kännykkää pitkään,
tekemättä mitään, piereskeleen aina heidän lähelleen ja levittämään hajua pyörimällä heidän ympärillä, teen aina näin , oppii varaileen ja selaileen kännykkää.
Olenko mielestäsi hormonimies kun käytän Nebidoa, se on ihan lääkärin määrämää? Kaikillahan hormoneita on, taidat nyt puhua tarkoittaa roinareita.
Pierua on terveellistä pidättää, kunnes tapahtuu räjähdys takaviistossa, joka hoonaa suoliston tiptop puhtoseksi.
Vanha Arnold Schwarzenegger sanonta;
"Siinä on tyyliä pierrä oikeassa paikassa."
Sillä, joka pierua pidättää on muutakin salattavaa.
Niinpä, kaikki pieree salilla, kun tekee täysillä, näin se vaan on.
Ei pelkkä piereminen vielä mitään mutta siiten kun rupeaa pierut tuleen saattajan kera niin sitten ollaan asian ytimessä.
"pieruja tahallaan"
ei kai sitä kukaan vahingossa,
edelleen siinä on tyyliä,
kun nirppanokka nyrpistelee naamaansa,
no elämä on......
Salilla on kiva töräytellä äänekkäitä ja pahanhajuisia pieruja ja seurata kun nirppanokat nyrpistää hienostoneniään ja valittaa p-skanhajusta. Siperia kouluttaa niitäkin.
Kyllä naurattaa kun itseään täynnä oleva tyttö joka kuvailee huulet törröllään muikistellen itseään, mennä viereen piereen oikein kunnolla, saa vähän omaa lääkettään, hauskaa ja viihdyttävää, oppii kuvailijat varaan laitteita.