metron

Kun tyrijä pipot suunnittelee metron. Tulos tässä. Putkirikko tuhoaa koko aseman? Uskomatonta tupeksintaa..
489
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hakaniemen metroasema tosi syvällä. Olisiko syytä viedä pelastuslauttoja?
Kaisaniemi, Kamppi, kluvi. Paljon putkia (vanhoja) ympärillä. Onko sama susi suunnittelu?

Äänestä

..käyttöön..pian vesi tulvii kaduillekin..vesibussikuskien salaliitto=?

Äänestä
  • ..vaan tulppa kii..tulpa vaiturpa

    Äänestä

  • jeejees kirjoitti:

    ..vaan tulppa kii..tulpa vaiturpa

    Jos olisit olut metron hississä? 7 bariin vesisyöksyn alla. Miten turvan tukkiminen onnistuu?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyrijät? kirjoitti:

Kun tyrijä pipot suunnittelee metron. Tulos tässä. Putkirikko tuhoaa koko aseman? Uskomatonta tupeksintaa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu