5 WTC urhoa oikeuteen
?()?
995
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Miten ne jaksaa jauhaa tota skeidaa.
uhrin naamasta ja jo silmien asennosta näkee ettei suunnittelupuoli luista pitemmälle kuin "mistä saisi päivän aterian!!"
No, vesikidutuksella sun muulla kepillä (ehkä porkkanallakin joskus) houkuttelu saa kaikennäköisiä tunnustuksia aikaan!
Miten lämpimien maiden ihmiset ovat niin karvaisia?
Ristiriitaista.
Niiden pallit kiehuu ja Apinatkin ovat lämpimistä maista!
Mutta apinaihmisistä se toinen ryhmä, eli neekerit? Miksi he eivät ole karvaisia?
Eihän mustasta voi mustaakarvaa nähdä!
ihme homma! nigga muistuttaa niin paljon apinaa ja gorillaa, mutta jostain syystä evo poisti heiltä karvat kokonaan.
syytetyt jo ajat sitten. Aivan Kirahvin pitkät tutkinta-ajat jenkeissä. Oikeusturvasta ei tietoakaan mutta oikeusmurha takuutuomiona. Jumalauta 8 vuotta tapauksen jälkeen syytettyjä oikeuteen. siinä ei hyvä heilu mutta tuomarin nuija pakkotuomioita.
Taitaa Obamakin olla apina kun ei puutu moiseen.
hulluudesta
sekopäistä ja epätoivoista porukkaa
nyt yrittävät saada ihmisiä vakuuttuneiksi että totuus olisi se mitä virallinen teoria väittää vaikka kansasta jo suurin osa tajuaa ettei niin ole