Volvoista kiinnostunut

1109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

A) Auto on saatettu tuoda ulkomailta
B) Auto on jossain vaiheessa poistettu rekisteristä ja laitettu uudelleen rekisteriin...
C) Autoon on erikseen ne vaihdettu (Matkustettu ulkomaille tms.)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Volvoilija. kirjoitti:

http://www.nettiauto.com/volvo/850/2900708
http://www.nettiauto.com/volvo/850/2886071
http://www.nettiauto.com/volvo/850/2902881
http://www.nettiauto.com/volvo/850/2908719

Miksi, joissakin ennen vuotta 2001 rekisteröidyissä volvoissa on ns. eurokilvet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu