Survivorin (siis se real American Survivor) naisjengi on kyllä täyttä luuseriporukkaa. Luulisi nyt tyhmemmänkin tajuavan, että ensin pitää tsekata mistä saa vettä, sitten pitää tehdä tuli ja pystyttää maja. Mutta ei, nuoret hutsut vetää lööbaa biitsillä ja keskittyy rintojen esittelyyn tv-kameroille ja vanhojen ja sen kuuron akan haukkumiseen.
Toivon että se kuuro tyttö voittaa, se on ainoa sympaattinen. Muiden naisten - varsinkin niiden tyräpersebimbojen takia saa hävetä silmät päästänsä oman sukupuolensa puolesta.
Toivon että se kuuro tyttö voittaa, se on ainoa sympaattinen. Muiden naisten - varsinkin niiden tyräpersebimbojen takia saa hävetä silmät päästänsä oman sukupuolensa puolesta.
Vastaukset 6
Vanhimmat
joo ne esitteli rintojaan ja varataloitaan.. ja sanoivat että he pesytyy eri paikassa, koska heillä on niin paljon kauniimmat vartalot kuin niillä vanhemmila. hhahhahhahhahahhah
Tässä asiassa oon samaa mieltä, ne on niin typeriä kun olla ja osaa! Ja en nyt paljastele voittajaa vaikka sen oon netistä jo kattonu... mutta se on nainen ja pahin BIMBO mikä löytyy!
No sitä vartenhan ne naiset on sinne otettu, että saatas lisää katsojia. Ja onko miespuolisia vastineita? Ei. Ja huom. nää on amerikkalaisia ihmisiä, kaupungissa kasvaneita ihmisiä jotka ei ole omaa aidattua takapihaansa kauempana käyny 'luonnossa'. Ja silti on aina pakko katsoa :)
harmi kyl se kuuro nainen christy ei voittaa vaan eräs niistä nainen jenna voitti :(
Pitikö spoilata monivamma?
onks sulla nyt hyvä mieli hä????? mä oon vittu seurannu sitä sarjaa alusta asti ja nyt sä sitten menit ja paljastit kuka voittaaaa!!!!! saatanan paska onneton kusipää homo mulkku!!!!!
RUNKKARI SAATANA!!