parta ja hame ei sovi yhtehe.
Kyllä näin oon notta
Jussi H.
12208
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
kiitos tästä
Tosin skotlannissa ei liene sama mielipide valloillaan .. :)
Kiltti oli alunperin huopa jota käytettiin nukkuessa ja moneen muuhun tarkoitukseen ja päiväksi se kietaistiin lanteille koska se oli helppo kuljettaa siinä.
Enpä tiärä. Pitääskö italiaalaasten naisten pitää housuja? Olisko tua nys sitte paree?
Kreikkalaiset sotilaat tekee vahdinvaihdon valkeissa sukkahousuissa ja hamosessa.
Hameen alla kai ei saa pitää partaa?
Ilmankos Jussi H onkin puna- ja siloposki poika Brysselistä. Sitä paitsi polvipituinen kellohame brodyyrein sopisi oivallisesti hänen kainoon imagoonsa jos vain säärtäkin olisi näyttää. :)
Lillepo lannisti meidät tavikset jälleen polvillemme loistavalla älyn säilällään.
Hänen pukeutumisohjeensa viestivät huimasti korkeammasta älykkyydestä, eiks jeh?
Joo ja kun nämä partamiähet vetelöö hajuvettä naamahansa niin notta oikeen pahaa teköö kun ne tulla pölähtää bussihin . Luulooko ne olevansa suuriakin hurmureeta . Naistenkin olis hyvä tiätää , jos niitä havitteloo notta kun näläkä tuloo talohon niin siinä eksotiikka häviää . Ei sitä rahaa seinästä ikuusesti revitä ja nau-uta sossus jotta "mun kuuluu saada " sitä ja sitä.
Juu ja pohjalaaspölvästiillekin teköö napakka luuknappi ohtahan vaan aution kaiun. :)
Hra Lillepon kommentit ovat palstan parasta antia ja viestivät hänen huimasti korkeammasta älykkyydestään.
Lievä sheivaus on kohteliaisuutta.