Huh huh palstaa!

Onko tekeillä riitelemisen maailmanennätys? Viikonloppuna oli sama meno, silloin taisin kysyä miksi te fiksut ihmiset...nyt kysyn miksi te riitelette?
4135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

..mutta tämä kaikki tässä ympärillä, se on vaan akateemista debattia. Hyvin asiapitoista ja perusteellisesti argumentoitua.

Äänestä
  • Mun vauva potkii mua liikaa, vaikka olen ihan väsy..

    Äänestä

  • paljon piiloasiaa juu on sitä

    Äänestä

riitelyistä.Toisaalta pahan olonsa voisi purkaa muualle,kuin tänne haahuulle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ohikulkija vaan kirjoitti:

Onko tekeillä riitelemisen maailmanennätys? Viikonloppuna oli sama meno, silloin taisin kysyä miksi te fiksut ihmiset...nyt kysyn miksi te riitelette?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu