Minkälaiset ovat Thorssin kytkökset

pakolaisbisnekseen?
10188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Astrid sukuineen ei ole kiinnostunut €€€€€€€€!!!!

Buahahahahaha!

Äänestä

Uskontohörhöt maksaa sille melkoisia summia että voi kuljettaa Suomeen islamilaisia tulevaa sodanlietsontaa varten. Pirulaiset järkkäävät kaikki maailman sodat.

Äänestä
  • ennen ministerikauttaan Suomen Pakolaineuvonnan puheenjohtaja.

    Äänestä

  • Lunta tulee kirjoitti:

    ennen ministerikauttaan Suomen Pakolaineuvonnan puheenjohtaja.

    Astrid tietää miten suomalaisia pystyy parhaiten kusettamaan.

    Äänestä

  • saa vaalirahaa, sen pelin henki, et euro mulle muslimit tule sulle.., suomalaiset on hölmöjä!! vituttaa tää tyhmyys, oma kantaväestö heittellä..

    Äänestä

Jotkut tahot vievät tuota akkaa kuin litran mittaa.
Itse ei tiedä yhtään missä mennään.
Näkeehän tuon naamastakin.

Äänestä
  • Epäpätevä..Sen olis aika erota tai kohta se erotetaan.

    Äänestä

Suomenruotsalainen on tottunut aina poimimaan rusinat pullasta. Mera mulle ja mun kavereille.

Äänestä

http://fi.wikipedia.org/wiki/Astrid_Thors

Ministerin ura

Astrid Thors on ollut Suomen maahanmuutto- ja eurooppaministeri huhtikuusta 2007 lähtien. Verkkouutisten mukaan Thors haluaa järjestelmän, joka houkuttelee ulkomaista työvoimaa Suomeen ja kehittää maahanmuuttoa maahanmuuttajien ehdoilla.[5]

Thorsin mielestä pakolaisia pitäisi pakkosijoittaa kuntiin, mikäli kunnat eivät suostu ottamaan näitä vastaan.[6]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


laittomaan kirjoitti:

pakolaisbisnekseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu