on sekottanu lopullisesti nuorison, tuol ne palstalla purkaa huonoo suomee, vittua ja rähisevät muutenkin..
ja sit bb osalliset sanoo vielä koko kansan kuullen, et ne on ihka ittenä sillä bb talossa.. kertoo jotain sioista.. eiku suomen nuorisosta.
ja sit bb osalliset sanoo vielä koko kansan kuullen, et ne on ihka ittenä sillä bb talossa.. kertoo jotain sioista.. eiku suomen nuorisosta.
Vastaukset 9
Vanhimmat
pennut vahtaavat sitä paskaa 24h 7p viikossa
Se Kätlin on kuuma kisu, panisin sitä jos saisin !
tosi hot =)
tällä maailmanmenoa-palstalla on, että täällä ei puhuta BB:stä"
Tuo oli lainaus aiemmasta hyvästä havainnosta ja kirjoituksesta tällä palstalla. Tämä on uutiskeskustelupalsta ja bb idiotismi ja siitä vinkumeinen joutaa ja kuuluu aivan muille palstoille.
mailmanmenoooooo, iltasanomissakin siitä on uutisia joka päivä.
uutinenhan ei olut bb, vaan nuoriso.
täällä on?
monestako keskustellaan asiallisesti?
tavalla
emme ole kiinnostuneita teki siellä kuka mitä tahansa.. neon sairaita.. provosoivat kaikkein kipeemmät kameroiden eteen.. vaikka oikeesti niiden pitäis päästä hoitoon.. lopeta tänne kirjoittelu.. --luoe tämänpalstan otsikko---
käsitelty palstalla, ja siihen tulokseen päädyttiin, että bb jutut käsitellään sen omalla palstalla. eli tuolla.
http://keskustelu.suomi24.fi/debate/829