luuseri joka hakkasit maassa makaavaa miestä ravintola vanhassa montussa 14.11.2009 n.klo 23 aikoihin,sinusta nilkki on tehty rikosilmoitus.Asia hoitaa nyt koneisto ja jäät nalkkiin,niskaasi höngitään ja kintereilläsi ollaan!!
Pahoinpitelijä
dnhiouhui
4990
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Minä olisin kenkäissyt päähän sitä kusipäätä.Ei nykyisin saa edes törkeästä pahoinpitelystäö kuin sakkoja ja korkeintaan ehdonalaista joka ei ole edes tuomio.Sakot helppo maksaa ja kun muutenkin on ulosotossa todettu varattomaksi niin ihan sama mitä tuomitaan korvauksiksi kun ei ikinä tarvitse maksaa noiden henkilöiden.
oli tämä pahoinpitelijä? Toivottavasti pahoinpidelt ei loukkaantunut vakavasti. Kai siellä järjestysmieskin puuttui asiaan?
tyyppi oli pitkatukkainen,pujopartainen ja epäsiisti,armytakkinen
on se että jos pahoinpitelijä saa tietää että häntä etsitään,niin hänelle voi tulla pelko kiinnijäämisestä.jotain pientä hyvitystä että se mulkvisti sitten edes miettii tekosiaan.