Ei mitään järkeä tuollaisissa aloituksissa, joita on taas tiuhaan muutaman päivän ajan tullut. Katsokaa nyt tuostakin. Älyttömiä parin lauseen aloituksia, joissa ei ole mitään tolkkua.
http://keskustelu.suomi24.fi/debate/3448
http://keskustelu.suomi24.fi/debate/3448
Vastaukset 8
Vanhimmat
Vajekauppiaat täydessä tohinassa vajeitaan tyrkyttelemässä. Onhan ateismi puutetta, vajetta. Aina kun vajekauppias kirjoittaa, miettii moni ettei tuohon porukkaan kannata erota kirkosta. Lisää vajekauppiaiden juttuja!!! Saa makeat naurut joka päivälle.
Ei tarvitse valehdella harhoissasi.
... vaan luopuminen uskosta ja harhakuvitelmista mielikuvitusolentoihin...
Onko kouluilla jokin lomasysteemi meneillään, peruskoululaisten tasolla nuo aloitukset ja viestit liikkuvat.
Multinikkitrollin vihaajakin on taas herännyt.
Laitoin ylläpidolle palautetta, että siivoaisivat vähän tätä. Kun olisi edes sellaisia aloituksia, joissa oikeasti otetaan kantaa johonkin asiaan, mutta genitaalit vaan vilkkuvat viesteissä. Ihan pelkkää kiusantekoahan ne ovat, joten jos ei ylläpito toimi, niin sekopääshow jatkuu.
Mikä kumma siinäkin on, että vaikka sinne minäkin laitoin palautetta, niin törkyviestit ei poistu?
Onkohan ylläpidolla yt-neuvottelut käynnissä?
ettei täällä kirjoiteta enää mitään. Noihin aloituksiin hukkuu kaikki.
Tyhmyys joukossa tiivistyy ....