Perjjantaita jokaisella

Vaikka on koleaa ei lunta niin hauskaa päivänjatkoa
http://www.iltalehti.fi/elintavat/2009112510663711_el.shtml---
694
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat
Aloittaja
  • ..käykös se : ) Harmi, ettei sinulla ole pesutiloja. Luulisi sossunkin ymmärtävän, että vesi kuuluu peruselintasoon, eikä oo luksusta : )

    Äänestä

sinulle myös : )

Äänestä
  • Aloittaja

    Padame((((((

    Äänestä

  • old_profile_34220 kirjoitti:

    Padame((((((

    olkaahan varovaisia!

    Äänestä

  • hoost kirjoitti:

    olkaahan varovaisia!

    minkä vuoksi varovaisia, onko nää jottain rikollissia?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


old_profile_34220 kirjoitti:

Vaikka on koleaa ei lunta niin hauskaa päivänjatkoa
http://www.iltalehti.fi/elintavat/2009112510663711_el.shtml---

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu