Hiukkaskiihdytin ja 2012

taitaa maailanlopulla olla todellinen pohja tässä kaavassa. Kiihdytin käynnistetään 2010 alkupuoliskolla oikein kunnolla ja seuraavien vuosien aikana todellinen pamaus sitten tapahtuu ja Eurooppaa tulee iso reikä.
263
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Siis vaikene kaikesta tästä, ja pakkaa tavarasi...

Äänestä

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2009112610668454_ul.shtml
Avaruusoliot ovat nytkin kaikkialla ympärillämme, ja ne tarkkailevat meitä. Ne eivät ole meille vihamielisiä, vaan ne haluavat auttaa meitä. Emme ole kuitenkaan vielä valmiita kontaktiin niiden kanssa. Ne ovat valmiita auttamaan meitä, mutta me emme tiedä, mitä niiltä pitäisi pyytää, avaruustutkimusinstituutin varajohtaja Lachezar Filipov sanoi Noviten mukaan.

Alienit sitten auttaa meitä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


inkkari. kirjoitti:

taitaa maailanlopulla olla todellinen pohja tässä kaavassa. Kiihdytin käynnistetään 2010 alkupuoliskolla oikein kunnolla ja seuraavien vuosien aikana todellinen pamaus sitten tapahtuu ja Eurooppaa tulee iso reikä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu