Oxynorm kapselit

Kokemuksia; miten vaikutti, tuliko mitään sivuoireita/hallusinaatioita yms. Paljonko otit lääkettä?
2370
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyseessä on melko vahva lääke, joka tappaa morfiinin ja heroiinin lailla yliannosteltuna.
Oletan että kyseessä on 10 mg kapseli, jskaan en ole muihin törmännytkään. Annostukset lääkärin mukaan tai väärinkäyttäjänä, kuten oletan sinun olevan, Opit varmaan itse omat rajasi kerta peliin lähdet
Halluja ei niistä irtoa, mutta kivut vähenee ellei lopu, mukava lämmin fiilis, joskin ummettaa ja valvottaa ainakin alussa.
Toleranssi nousee melko nopeasti, joten annokset lisääntyvät, niinkauan kun niitä sulla on. Vierotusoireet ovat vahvat jo vko parin käytön jälkeen.

Äänestä
  • Otin kaks kun yhdestä ei irronut oikeastaan mitään. Kahdesta tuli hyvä ja sekava olo, hain vieläkin sekavampaa oloa ja otin kolmannen. Kolmannesta meni taju.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sähkön-sini-nen kirjoitti:

Kokemuksia; miten vaikutti, tuliko mitään sivuoireita/hallusinaatioita yms. Paljonko otit lääkettä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu