Mitä kaverit sanoivat ekan/tokan kuurin jälkeen? Ei varmaan kauhean tyhmä tartte olla että huomaa testo d-bol kuurin tulokset. Alkoivatko kaverit vittuilla/haukkua tai eivät pidä yhteyttä enää tms? Huomasivatko vanhemmat/sukulaiset? Mitä he tuumasivat asiasta? Miten tyttöystäväsi suhtautuu asiaan? Todella moni on kielteinen tämän asian kanssa, sen toki ymmärtää, mutta sitten taas toinen ääripää on se kun oma mamma tykittää testoa sun kankkuun. Liekö hänellä taka-ajatukset mielessä kun et ole tyydyttänyt akkaasi pitkään aikaan? Ymmärrän toki, 5-20vuotta samaa akkaa, niin alkaa jo pinkin jellyn tilaus kiinnostaa. Tokihan hän ajattelee, että kun sinulla on testo kuuri päällä niin panetus on saatananmoinen, eli seksiä tulee ja paljon. Kerro kokemuksia ja muiden suhtautumista asiaan. Vähän puhuttu asia, mutta mielenkiintoinen. Kiitän jo etukäteen. Pidetään asiallinen meininki tässä.
KUURITATKO?? Kerro kokemuksia..
Kuurittelu mielessä*
4226
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
syntholin aloitin ansimmäisenä treenivuotenani. Nyt innostuin kokeilemaan sitä pikkuveljeeni. Toimii!!!
olet. Itse en ole löytänyt vielä sellasta mammaa joka jaksaisi himojeni mukana. Mitään roinaa en ole vetänyt enkä tule vetämään. Silti 3 kertaa päivässä on mini mitä haluan seksiä ja ikääkin 35 vuotta. Olisi kyllä kiva löytää nainen joka haluaisi edes kerran päivässä. Kaluni on normaalia pienenmpi 15-16cm, mutta tuntuu kyllä riittävän ihan hyvin naisille ja paikat tulevat kipeiksi liiasta jyystämisestä. Pakko siis kutsua itseäni runkkariksi, koska en missään nimessä halua painostaa naista seksiin, mutta tilanne muuttuu ahdistavaksi jos himottaa ja vieressä on nainen joka ei anna. Parempi siis runkata niin ei ala liikaa vonkaamaan.
toi munan mitta kehiin ja mainita vielä että normaalia pienempi? Vieläkö 35 vuotiaana uskot keskimitan olevan 25 cm? Jatka vaan runkkaamista 15 vuotias.
Laitan tiikeribalsamia terskaan ja kyllä tytöt tykkää omnomnom.