rock wear

Onks kellään tietoa mihin rock wear muuttaa? Lähteekö hells tattookin samalla?
5990
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

MOI

muutamme kauppakadulle katutasoon nykyisen nahkapaikan tiloihin myös tatuointi ja lävistys siirtyy sinne
t.marko

Äänestä
  • Ristus miten hianoa... tuleeko lisää vaatteita?????????

    Äänestä

Voi kauhiaa jos lävistys tai tatska jää nyt sitte saamatta :(.....ihmeen paljon keskustelua aiheuttaa roskaduuni??

Äänestä
  • gfdcghuyfgdghhghh?

    Äänestä

  • ....kauhiaa. Roskaduunia??? Mitähän itse mahdat tehdä työksesi. Poliitikko, hammaslääkäri, kampusrannan laiturintolppa?? Turha ruveta parjaamaan kenenkään ammattia, sillä jokainen tekee mitä tekee ja tuo on mielestäni ihan loisto ammatti. Pääsee toteuttamaan oikeasti itseään eikä tarvitse kokoaikaa kuunnella pomon vittuilua.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jhbi kirjoitti:

Onks kellään tietoa mihin rock wear muuttaa? Lähteekö hells tattookin samalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu