Montakohan aloitusta multinikki aikoo tehdä?

Tajuaako hän itse edes mikä nettihäirikkö on?
8145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

lienee hänellä tarkoituksena. Onkohan sama heppu, joka Tarkastajan kimpussa on koko ajan?

Äänestä
  • Onkohan tämä palstan häirikkö sitten vaan joku TarkastajaXään fikseerautunut hullu uskoavinen joka on rakastunut? haluaa huomiota tällä tavalla?

    Äänestä

  • NineStar kirjoitti:

    Onkohan tämä palstan häirikkö sitten vaan joku TarkastajaXään fikseerautunut hullu uskoavinen joka on rakastunut? haluaa huomiota tällä tavalla?

    mutta kai se uskisten tyypillinen (anteeksi yleistys) ilkeys sitten saa tuollaista aikaan.

    Äänestä

  • NineStar kirjoitti:

    Onkohan tämä palstan häirikkö sitten vaan joku TarkastajaXään fikseerautunut hullu uskoavinen joka on rakastunut? haluaa huomiota tällä tavalla?

    Se koira älähtää johonka se kalikka kalahtaa! (Raamatusta)

    Äänestä

  • kukas se älähtikään? kirjoitti:

    Se koira älähtää johonka se kalikka kalahtaa! (Raamatusta)

    Älähdit sinäkin..

    Äänestä

...ainakin naamani aiheuttaa kauheita fobioita.
Näitä tulee ja menee. Viimeksi oli sellainen multinikkikikki joka haukkui kaikki vuorotellen...
Ei muuta, kun kahvia kehiin ja tatuointeja lisää....hähhhääääää...

Äänestä
  • MOntako tatuointia teit kun sait ne kahvit juotua?

    Äänestä

  • ainako kahvilla? kirjoitti:

    MOntako tatuointia teit kun sait ne kahvit juotua?

    ..joo, olen kahvilla mahdollisimman usein. Harrastan myös huumoria sekä sarkasmia.
    Nyt juon taas kahvia...haluatko sinäkin?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


NineStar kirjoitti:

Tajuaako hän itse edes mikä nettihäirikkö on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu