Plösönaama syväläinen?
Voisiko olla?
8275
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ja tietenkin täysin järjetön. Itse en ole mitään sukua Oparin papittarille, minkä näin ilmoitan.Blaah.
Mitä oikein tarkoitat, Olivia? Oletko sinä tämä ketjun alussa mainittu "plösönaama"?
Lue kirjoja niin tiedät. Oparissa miehet olivat sisäsiittoisuuden vuoksi melkein-apinoita ja naiset kauniita ihmisiä.
Mitä oikein tarkoitat, Orijuni? Oletko sinäkin Olivian sivupersoona?
Avaisit joskus kirjan.
Voisi olla parempi monelle jos lukisivat hiukan vähemmän ja harrastaisivat joskus myös liikuntaa, sillä onhan se suorastaan hirvittävää kun jo nuoret miehet ovat plösähtäneet niin että muistuttavat rantaan ajautunutta valasta!
Nimittäin jos on jättänyt kirjan avaamatta ja muistuttaa , kuten verbaaliset kykysi rajallisesti antavat ymmärtää, rantaan ajautunutta valasta. Uskon, että tämän keskustelun mahdollisuudet on ammennettu tyhjiin koska kaikesta päätellen et tiedä mitään Oparin kadonneesta kaupungista, minkä aihepiirin luulisi kiinnostavan ikuista 12- vuotispäiväänsä viettävää kaltaistasi kulttuuripersoonaa.
Itse tutustuin aiheeseen lamavuonna 1991 yhdeksän vuoden herkässä iässä, mutta se on Kiplingin sanoin toista tarinaa se.
ei edelleenkään epäilytä oma mielenterveys kun kirjoittaa noin fanaattisesti kuvitteellisen lesbon nimen takaa?