Köpenhaminan kokouksesta (linkki)

http://murobbs.plaza.fi/yleista-keskustelua/627843-koopenhaminan-sopimus-tuhoaisi-suomen.html
En viitsi kopioida tähän kun niin pitkä viesti, joutuisi useamman viestin laittamaan. Mutta mikäs tuosta linkistä lukiessa.
3176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joku kerkeskin ennen :( Tiedenlehden sivulta samajuttu. Linkki vaan ei toiminut itselläni tuossa toisessa viestissä nmiin ihan hyvä että postasin toisesta lähteestä samanjutun.

Äänestä

Tilannekatsaus Kööpenhaminan ilmastokokoukseen osana NWO -projektia.
. Saatanan yritys huipentaa kuristusotteensa

Kööpenhaminan ilmastokokous on jatkunut nyt viikon ja viimeinen viikko on alkanut. On aika koota yhteen välitilannekatsausta ensin Lyndon LaRouchen aktivistiporukan näkemänä. Huomaamme siitäkin, kuinka ko. kokous on vertaansa vailla oleva uskonnollinen lahkolaisriitti ja tuomiopäivän saatananpalvontamenot aiheuttaa kaikkien aikojen kansanmurha- ja joukkotuhonta-aalto seuraavan parin sukupolven aikana!

Kokouksessa mukana olevat päättäjät (Muutamia jopa varsin keskeisiä poikkeuksia lukuun ottamatta) ja suurin osa valtavirtamedian reporttereista ja muusta mediaväestä ovat joko autuaan tietämättömiä / välinpitämättömiä tästä keskeisesti ihmiskunnan tulevaisuuteen vaikuttavasta pahuuden agendasta tai sitten osa heistä on niin pahuuden syövereissä itsekin, että eivät tunnistaisi esim. tätä kritiikkiäni kuin korkeintaan vieraalla ja tunnistamattomalla kielellä kirjoitetuksi hieroglyfiksi / loitsuksi. Niinpä: Olemme tilanteessa, jossa NWO -tietouteen valveutuneet kansalaiset näyttävät Brittiläisen imperiumin eliittijohdatuksen ja aivopesun pauloissa olevista ihmisistä erityisen kummallisilta. Tämä on ymmärrettävissä tutkimalla ihmisen tunne- ja tahtotoimintoja psykologiselta ja sosiologiselta kannalta, mutta se on eri aiheen juttu ja itse asiassa aikomukseni on ollut jo viime keväästä lähtien alkaa käymään niitä aspekteja läpi tässä NWO -kriisin analysoimisessa maailman tunnetuimpiin ja parhaimpiin kuuluvan poliittisten ja sosiaalisten ilmenemismuotojen tutkijan Francesco Alberonin avulla...

Lisää:
http://alternative-arboretum.blogspot.com/2009/12/tilannekatsaus-koopenhaminan.html

Äänestä
  • pitää alkaa itsekukin miettimään miten päättää päivänsä jotta maapallo pelastuu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Billy_Ray_Curys kirjoitti:

http://murobbs.plaza.fi/yleista-keskustelua/627843-koopenhaminan-sopimus-tuhoaisi-suomen.html
En viitsi kopioida tähän kun niin pitkä viesti, joutuisi useamman viestin laittamaan. Mutta mikäs tuosta linkistä lukiessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu