Asunnon saaneet turvapaikanhakijat raiskailee asunnottmia ja jättää ilman uhrinsa pakkasee paleltumaan eikä vessoissakaan saa naiset käydä rauhassa vaan sinnekin pitää elukoiden tunkeutua.
Tämänpäivän raiskaus uutiset
(Nainen oli mennyt yksin tupakalle laivan kannelle, jossa ulkomaalaistaustainen mies kävi häneen käsiksi ja työnsi kätensä naisen housuihin. Nainen pääsi pakenemaan miestä läheiseen naisten vessaan, mutta mies seurasi perässä ja lukitsi oven.
Mies kävi naiseen uudelleen käsiksi, painoi hänet lavuaaria vasten ja revittyään housut naisen päältä ja pakotti seksiin.)
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2009121810810377_uu.shtml
(Raiskattu paleltui kovassa pakkasessa
Pakkasta oli toistakymmentä astetta, ja hän oli menettänyt housunsa ja toisen kenkänsä.
Nainen palellutti kengättömän jalkansa. Jalka ei kestänyt viikkoon kävelyä.
Epäilty raiskaaja, 28-vuotias turvapaikanhakija, saatiin kiinni. Mies kiisti rikoksen.)
http://www.iltalehti.fi/helsinki/2009121810804563_hi.shtml
Tämänpäivän raiskaus uutiset
(Nainen oli mennyt yksin tupakalle laivan kannelle, jossa ulkomaalaistaustainen mies kävi häneen käsiksi ja työnsi kätensä naisen housuihin. Nainen pääsi pakenemaan miestä läheiseen naisten vessaan, mutta mies seurasi perässä ja lukitsi oven.
Mies kävi naiseen uudelleen käsiksi, painoi hänet lavuaaria vasten ja revittyään housut naisen päältä ja pakotti seksiin.)
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2009121810810377_uu.shtml
(Raiskattu paleltui kovassa pakkasessa
Pakkasta oli toistakymmentä astetta, ja hän oli menettänyt housunsa ja toisen kenkänsä.
Nainen palellutti kengättömän jalkansa. Jalka ei kestänyt viikkoon kävelyä.
Epäilty raiskaaja, 28-vuotias turvapaikanhakija, saatiin kiinni. Mies kiisti rikoksen.)
http://www.iltalehti.fi/helsinki/2009121810804563_hi.shtml
Vastaukset 19
Vanhimmat
IL
http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1744819
'Varsinais-Suomen poliisilaitoksen vanhempi rikoskonstaapeli Ville Hahl arvioi oikeustieteen pro gradu -tutkielmassaan, että puolet tutkituista raiskauksista olisi voitu välttää, jos uhri olisi toiminut yleisesti hyväksyttävällä tavalla.'
Niin yleisesti hyväksyttävä tapa on et hommataan ensin suomalaisille asunnot ja sen jälkeen vasta kaiken maailman raiskaaja hihhuleille.
Olisi tämä raiskaus jäänyt myös tapahtumatta jos tällä naisella olisi ollut asunto eikä olisi pakkasessa joutunut värjöttelee ja odottaa jos nyt vaikka joku ohikulkija tarjoaisi yösijaa:
Raiskaus ei kummoinenkaan rikos ole Suomessa. Melko hyväksyttävää - ainakin lain säätäjien ja sen tulkitsijoiden mielestä!
Kansa lienee kovemmalla linjalla?
lipponen sanoisi että ei sitä pidä joka paikkaan mennä tyrkyttämään itseään.
Se mikään asunnoton ollut! Halus vaan miehen luokse yöksi. Mahdollisia syitä kaksi: joko asui kaukana tai sitten kotona oli jo oma mies odottamassa. Todella naurettavaa tehdä siitä joku asunnoton reppana.
Ohjeistaako Suomi turhapaikanhakijoita toimimaan jotenkin tähan suuntaan?
"Nyt kaulaan kraka vaan, ja lähde ulos katsomaan pyörivää pakaraa." Valtio pistää luukun, diskorahat ja juurruttaa vieläpä kaikki yritteliäät humanitäärisen toiminnanharjoittajat puolen vuoden kotoutuksella omiksi pojikseen.
Kuka muu on kanssani samaa mieltä että, emme voi muuta kuin lisätä määrärahoja tähän hyvään "projektiin"? T: Kadunlakaisija.
http://www.capricorn007.com/halloween2005/gallows.gif
Olen aina tiennyt sen että, Suomalaiset tahtovat ottaa turhapaikanhakijat lämpimästi ja pyyteettömästi vastaan. T: Kadunlakaisija.
Ja tästä kaikesta; Raiskauksista ja mamuista päästään heti kun valittajat yhdistätte voimanne ja saatte valitsemanne päättäjät kieltämään suomesta vain yhden ja yksinkertaisen pikku jutun. Islam.
Joka ikinen turhapaikanhakija on muslimi. Jokainen em. raiskaaja niin ikään. Hyvin harva suomalainen lähtee raiskaamaan ketään.
Muutama vuosi sitten vihreiden Brax, sosiaalidemokraattien Luhtanen ja ruotsalaisten Biaudet syyttivät suomalaisia heteromiehiä raiskaajiksi, koska nämä ostivat tilapäistä seksiä naisilta. Perusteluiksi kerrottiin tarinoita, joissa ulkomaalaiset naiset olivat joutuneet väkivaltaisten parittajien käsiin ja riiston kohteeksi.
Luhtanen, Brax ja Baiudet eivät kuitenkaan tuoneet esille sitä tosiasiaa, että kaikissa lehdistössä esille tuoduissa ihmiskauppatapauksissa parittajina olivat toimineet albaanimiehet. Tiedoksi: albaanit ovat muslimeja. Miten onnistuttiinkaan taas vääntämään muslimien naisiin kohdistama väkivaltainen ja erittäin alistava ja halveksiva kohtelu suomalaisen heteromiehen viaksi. Onneksi vasemmistostakin löytyi sentään jotain järkeviä heteromiehiä, kuten Kiljunen, jotka pistivät stopin heterovihamielisten naisten seksinostokiellon kaavailuille.
"Hyvin harva suomalainen lähtee raiskaamaan ketään."
Heh, asian kieltäminen ei tarkoita etteikö sitä tapahtuisi. Suomalaiset "miehet" raiskaavat kaikkea mitä kiinni saavat, 1-vuotiaista vauvoista lähtien.
Kukahan julkistaisi salaisen tilaston siitä, että suomessa on n.2 miljoonaa aikuis-ikäistä miestä, ei siis lasta/vanhusta, vaan "raiskaus-ikäistä" urosta vastaan n.20.000. raiskaus-ikäistä muslimi-maahanmuuttaja-miestä. Silti nämä islamistit tekevät suurimman osan maamme raiskauksista. Jos ME suomalaismiehet alamme raiskata naisiamme samassa %:aalisessa suhteessa kuin muslimiveljemme, ei täällä kauaa kävele yksikään nainen kaduillamme (ilman burkhaa).
Suomimiehen ei tarvitse raiskata kaduilla kun voivat raiskata kätevästi kotona kenenkään näkemättä ja ilman pelkoa seuraamuksista. Vaimot ja tyttöystävät uskaltavat tehdä rikosilmoituksen vain äärimmäisen harvoin sillä ovat täysin alistettuja ja peloteltuja. Jos joku käräyttää miehen naisensa raiskauksesta niin nainen peloissaan vannoo oikeudessakin rakkautta ja puolustaa miestään.
olet valitettavan oikeassa
Mistä päättelet, että laivalla matkustanut nainen oli asunnoton? Hän on varmasti ollut kunniallinen kansalainen, koska on ollut varaa laivareissuun.
tyrkyttämään itseään kannelle. Piste.
http://intternetti.net/~jiri/rohkeuttaon.jpg
Verisuonesi siis alkoi kohista siihen malliin että jäi huomiokyky ja lukemisen ymmärtäminen puolitiehen,no tälläisiä nää hyssyttelijät on.
Lue nyt uudestaa niin huomaat siinä kaksi eri tapausta.
Kysyisin sinulta johtuiko kohina aivoissasi ja sen tuoma huomiokyvyn puute kun tekijä oli mamu ja turvapaikkaturisti (turvapaikkaturisti sen takia et oikea turvapaikanhakija ei ala heti täällä raiskaamaan auttajiaan)
Antoiko nainen paljaalla, vai käyttikö kondomia?