joko rahat on tullut tilille,täällä vielä odotellaan sitä päivää:)
elvin palautus
2009 keväällä ostett
7369
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
jep! ootko valittanut?eikö tilisi ole verottajan tiedossa?onko verovelkoja?Luottotiedot epäkunnossa?
Teitkö näin?Palautus voi lykkääntyä..
pitänyt tulla automaattisesti tilille, ilman mitään erillistä valitusta?
asiat näyttää olevan "hajalla kuin Seppäsen eväät". Kolmesta on tullut. Lopuista ei oo tietoa. Viimeisimmästä valituksesta on "kielteinen autoveropäätös" vuodelta 2006 ja siitkin valitettu, vaan rahat on varmaan "Kattaisen tilillä"
Mulle tuli ihan automaattisesti moottoripyörästä 450 € palautus.
Soitin tulliin,kun kaikista autoista ei tullu automaattisesti,niin sieltä katsoi että "jonossa" on,ja sanoi että menee ensivuoden puolelle.. En tiedä onko sillä mitään tekemistä kun nää mitä odotan on hallinto oikeuden päätöksiä,mitkä ovat tulleet syksyllä alas!
Auto tuotu -04 ja pitkä valituskierre ja hallinto-oikeus viimeisenä ja alvi tuli tilille pienellä korolla tänään.Kyllä minäkin pitäisin pitkälti toista tonnia lainassa 5.5 vuotta ja maksasin korkoa alle satasen !