MAANJÄRISTYS LEMPÄÄLÄSSÄ!!

http://www.nelonen.fi/uutiset/kotimaa/maa-järisi-lempäälässä

PÖYDÄN ALLE JA HETI,ME KUOLLAAN KAIKKI TÄMÄ OLI VASTA ALKUA.APUA!!
3569
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oi Lu-huojani! Pää perseeseen - me kuolemme kaikki! KAIKKI!

Äänestä

onko tsunamivaroitus annettu?

Äänestä
  • ja palokunta on pumpannut sen tyhjäksi vedestä, ettei lampi leviäisi Lempäälän keskustaan - myös Turkuun ja Tampereelle päin ajavia on ohjeistettu suureen varovaisuuteen mahdollisten lumivyöryjen johdosta, vai missä vitussa päin se lempäälä nyt olikaan?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


KMKMX kirjoitti:

http://www.nelonen.fi/uutiset/kotimaa/maa-järisi-lempäälässä

PÖYDÄN ALLE JA HETI,ME KUOLLAAN KAIKKI TÄMÄ OLI VASTA ALKUA.APUA!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu