Pajero Sportin antenni

Onko tietoa Pajero Sportin sähköantennista. Joutuuko autoa purkaamaan paljon vaihdettaessa ja sopivatko tarvikeantennit?
1330
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sähköantenni suomessa ei ole oikein toimiva. Laita ihan tavallinen niin ei tarvii pulaa sen kanssa. Muuten sitä pitää hoitaa kun kukkaa kämmenellä. Vaikka kuinka rasvais ja voitelis niin kyllä vesi lopulta löytää tiensä sinne koneistoon ja taas vaihdetaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tahkolahti kirjoitti:

Onko tietoa Pajero Sportin sähköantennista. Joutuuko autoa purkaamaan paljon vaihdettaessa ja sopivatko tarvikeantennit?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu