kun kaikki häntä vähänkään kritisoivat tekstit heti poistetaan ja muilla jutuilla ei oo mitään rajaa? Olette saaneet vapahtajanne, onnittelen sisäsiittoista yhteisöänne!
Ei kai tämäkään pääse edes näkyviin...
Ei kai tämäkään pääse edes näkyviin...
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
anna jonkun poistetun ketjun otsikko. ite en oo huomannu mitään.
Eikä hänen tekstejään voi kukaan poistaa. Hän on Pyhä
http://img.mtv3.fi/mn_kuvat/mtv3/helmi/5perjantai/mystiikkka/ufo/688502.jpg
poistettiin. Tarkkaa sanamuotoa en muista, mutta kun perseennuoleminen loppui, hävis koko ketju...
millä liimalla nuo ledivalot saa niis pysymähän kiinni???
Yhtään lautasta, kun sormin joudut syömään aina edellisaamuisen naapurista tuadut kovettuneet kauranpuuronpalat leikatusta öljykannun pohjasta.
Liimaa sulla valuu omastatakaa nenänvarresta, jolla myös pysyy vanhat ja väljät mummosi tekarit turpavärkissä kiinni louskumatta. Tyhyjää ne kyllä haroo ja luistaa nielua pitkin sirklaten, kun yrität nassuttaa S-Marketin Jäisiä kalapuikkoja paketista päin. Koska aijot ostaa edes hellan maakorsuus?
Mulla on kyllä led-valot saunaskin, mutta koita nyt ensin ottaa hilikkus pois silimiltä että näkisit edes päivanvalos hakea kastekynttilöitä paritusinaa lootaa salaa kirkon sakastista.
http://www.youtube.com/watch?v=IMrmZQVUfGY&feature=related
Pikkusieluisille Kauhajokisille :D
On se
http://www.youtube.com/watch?v=fGCsh_bnhuQ
http://www.ironsky.net/site/
juu
jjgjgggggggggggggggggggg
vnbnvbnvv