tilastokysymys (taas)

monesko päivä 31.12.2009 oli erokirkosta.fi -palvelun toiminnassa? Paljonkos tuo tekee keskiarvoksi per pvä?
2153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

EK avattiin 21.11.2003, en kylläkään enää muista mihin aikaa vuorokaudesta.

Tosin tieto siitä oli VA-liiton sisäisellä keskustelulistalla pari päivää aiemmin ja sellaisella nootilla ettei tietoa pidä levittää. Tästä huolimatta yksi erokirje laskutettiin päiväyksellä 20.11.2003. Ilmeisesti ensimmäinen eroaja on ollut jonkun vapaa-ajattelijan lähipiiriä.

Äänestä
  • päiviä olisi 2236 ja eroja siis 181644, mikä tekee keskiarvoksi 81,24 henkeä/päivä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jonah fowl kirjoitti:

monesko päivä 31.12.2009 oli erokirkosta.fi -palvelun toiminnassa? Paljonkos tuo tekee keskiarvoksi per pvä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu