Micardis verenpainelääke

Onko kenellekkään tullut oheisesta Micardis lääkkeestä raajakipuja? Minulla lääke toimii muuten hyvin mutta nyt noin vuoden käytön jälkeen ovat pohkeet usein tosi kipeät. Epäilen, että oireet johtuvat kyseisestä lääkkeestä. Mobilat ym. rasvat eivät auta.
11043
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olen pohtinut asiaa myös. Mulle tulee vain polviin kipuja ja myös käsiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mobilat kirjoitti:

Onko kenellekkään tullut oheisesta Micardis lääkkeestä raajakipuja? Minulla lääke toimii muuten hyvin mutta nyt noin vuoden käytön jälkeen ovat pohkeet usein tosi kipeät. Epäilen, että oireet johtuvat kyseisestä lääkkeestä. Mobilat ym. rasvat eivät auta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu