Naiset taas antanu turpaa

http://www.iltalehti.fi/tampere/2010011410929087_te.shtml
SIKOJA SAATANA
MISSÄ SIVISTYS?
MISSÄ KAUNIIN, HENNOT, ENKELIMÄISET NAISET JOTKA KIINNOSTAA MIEHIÄ?
693
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Feminismin saasta likaa ihmiskuntaa.

Äänestä

Eikö tosiaankaan enää löydy kilttejä ja hentoja naisia. On tämä kummalista.

Äänestä

Iltapaskalla on tapana haukkua Suomalaisia kuolleita ja ylistää femakkolesboja sekä neekereitä.

Äänestä
  • mikään oikeus ei anna tuollaisia tuomioita (1,6 ja 1,7 ja 1,4 vuotta). Eihän ne osaa lakimiehet laskea kuinka pitkän aikaa vankilassa on oltava jos on karkausvuosi tai normaalivuosi, eivätlkä muutenkaan noita pilkku vuosia. Oikeus antaa aina tuomiona vuosia ja kuukausia ja päiviä. Joten täyttä potaskaa on tuo uutinen.

    Äänestä

Nykyihmiset on luusereita joka ikinen, turha odottaa mitään 60-90 luvun aikoja.

Äänestä
  • lait ovat voimassa tänäkin päivänä miten tuomiot on määrättävä. Ei ole lain mukaista määrätä jotain vuotta, kotain kuukautta. Pilkulla jako on 10 desimaalia ja kuukausijako on 12. Siinä on eroa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hennottaako kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/tampere/2010011410929087_te.shtml
SIKOJA SAATANA
MISSÄ SIVISTYS?
MISSÄ KAUNIIN, HENNOT, ENKELIMÄISET NAISET JOTKA KIINNOSTAA MIEHIÄ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu