Suomi on nolla, lähes kaikessa.

Tietämättömyys--- on vain Virtanen ja nollat-- sauna-suomi---- nollia...
10122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Virtanenkin??

Äänestä

Taloudellisesti voisi itärajan poistaa ja antaa valtiolle, siihen määrään missä raja on tai toistaa rajana kuinka se nyt on, koska kansat paljon puhuvat soome.

Äänestä
  • Monet jo kastettu, i Soome.

    Äänestä

Missä muualla maailman kansoista saadaan vastaavia määriä keksintöjä patentoitua, kun suomessa ja israelissa.
Olemme maailman huippuja monessa suhteessa, eikä yhden pikkuryssän mielipiteillä ole siihen mitään merkitystä. Muistamme myös että 0,9% palstan porukasta on itänaapurista.

Äänestä
  • Israelissa eivät vaan vielä noudata kansaivälisiä patenttilakeja kuten pitäisi niitä arvostaa,mutta kehitysmaalta ei voi kaikkea vaatia.
    Eläväthän he uskonnollisestikin kivikautta;)

    Äänestä

  • Tämä apina palstalla on entinen maatalouslomittaja, joka tekee hallaa jopa omalle ammattikunnalleen.
    Normaalisti apinoiden paikka on puussa, mutta tämä kehittymätön elikko ei vielä tajua sitä, kuten ei mitään muutakaan. Taso on samaa luokkaa ex, nikin metallurgi kanssa ja yhdennäköisyys jopa aikasen selvä.
    Vielä kerran, haista vittu.

    Äänestä

  • hassu kirjoitti:

    Tämä apina palstalla on entinen maatalouslomittaja, joka tekee hallaa jopa omalle ammattikunnalleen.
    Normaalisti apinoiden paikka on puussa, mutta tämä kehittymätön elikko ei vielä tajua sitä, kuten ei mitään muutakaan. Taso on samaa luokkaa ex, nikin metallurgi kanssa ja yhdennäköisyys jopa aikasen selvä.
    Vielä kerran, haista vittu.

    Hyvä hyvä,päästä hieman höyryä ulos;)
    Se Metallurjus on muuten dille jos joku.

    Äänestä

  • Aatteleppaite2.0 kirjoitti:

    Israelissa eivät vaan vielä noudata kansaivälisiä patenttilakeja kuten pitäisi niitä arvostaa,mutta kehitysmaalta ei voi kaikkea vaatia.
    Eläväthän he uskonnollisestikin kivikautta;)

    Mitä kiinassa tehdään?

    Äänestä

  • hassu kirjoitti:

    Mitä kiinassa tehdään?

    ja paljon.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


AVKT kirjoitti:

Tietämättömyys--- on vain Virtanen ja nollat-- sauna-suomi---- nollia...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu