Tummat silmät porin pk:ssa 31.12

Mun piti hakee sua tanssimaan! Jäit mun mieleen ja nyt kaipaillaan!
3226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

...kerro lisää ;)

Äänestä
  • olit kai parin kaverin kans liikkeellä ja istuin teidän pöydäs pienen hetken.sul oli tumma tukka ja kauniit silmät!

    Äänestä

  • j kirjoitti:

    olit kai parin kaverin kans liikkeellä ja istuin teidän pöydäs pienen hetken.sul oli tumma tukka ja kauniit silmät!

    Pätkii hieman toi kyseinen ilta, mut en kyl usko, et oon etsimäs henkilö :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


J kirjoitti:

Mun piti hakee sua tanssimaan! Jäit mun mieleen ja nyt kaipaillaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu