Missä tehtäisiin tätä toimenpidettä, jossa laitetaan Gore-Tex lankaa ylähuuleen?
Jos jollain teillä on kokemusta, kertoisitteko missä laitoitte, mihin hintaan, tyytyväisyys ym. :)
Jos jollain teillä on kokemusta, kertoisitteko missä laitoitte, mihin hintaan, tyytyväisyys ym. :)
Vastaukset 3
Vanhimmat
Miksi ihmeessä haluat Gore-Tex lankaa huuliisi, kun vaihtoehtoina on esim. Juvederm 4 joka pysyy huulissa lähes vuoden. Saadaksesi pulleat huulet Gore-Tex langoilla on lankoja usein laitetava yhteen huuleen enemmän kuin 6 lankaa. Hyvän lopputuloksen saadakseen saat liian kiinteän ylähuuleen..
itselleni laitettiin vuosia sitten langat ylähuuleen. Otatin ne vuosia myöhemmin pois, kun langat alkoivat ns. kiristää. Riskinä myös Gore-Tex langoissa on se, että ne saattavat tulla huulista ulos. En suosittele!
Eikä noita näytä kukaan enää suomessakaan tekevän..
Gore-Tex kuulosti parhaalta mahdolliselta toimenpiteeltä minulle, sillä tahdon pysyvän lopputuloksen.
Nyt kuitenkin rupesin miettimään asiaa toiseen kertaan kuultuani sinun kokemuksesi. Kiitos :)
Haluaisitko kertoa hieman lisää tästä Juvederm 4:stä.. Onko se täyteaine vai mikä? Minkälainen laitto oli? Missä laitoit ja mitä maksoi?
http://keskustelu.suomi24.fi/node/8330080#comment-39021524