Kannattais erota ettei pilaa puolueen mainetta lopullisesti.
Aivottomuus palkitaan???
EVP Iiro Karhula Riihimäki
Aivottomuus palkitaan???
EVP Iiro Karhula Riihimäki
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
sulla taitaa olla munan pakotus ja haluaisit päästä Juttaa panemaan.Hommaa muija itsellesi,jota voit panna,äläkä uikuta.
Miksi suomalaisten on vaikea hyväksyä politiikkaan kaunista naista. Ja sitäpaitsi Jutta puhuu asiaa. Ei se miehistä miestä haittaa vaikka poliitikko on kaunis ja seksikäs nainen!
Jutta on komea suomalainen nainen. Ja puhuu asiaa. Toisin kuin nämä umpikierot ja valeessa kieriskelevät Vanhaset ja Kataiset. Jutta on puhdas ja viaton verrattuna noihin keskustan ja kokoomuksen öykkäreihin. Kyllä nainen saa olla kaunis ja seksikäs. Kelpaa ainakin tällaiselle suomalaiselle raavaalle miehelle!
Onko sinulla jotain seksuaalisia ongelmia? Ei homous ole tänäpäivänä mitenkään tuomittavaa. Tule Iiro rohkeasti vaan kaapista ulos! Nahkahousuissa tai ilman.
haluaisitte nuuhkaista eli impata Jutan nahkahousun sisältöä, eikö totta! Juu juu älkää nyt viitsikö, paljastuitte.
Kukapa normaali heteromies ei haluaisi tutustua Jutan nahkahousun sisältöön.
Ymmärrän, että kaikkia ei kiinnosta. Mutta tulkaa ihmeessä pois kaapista. Ei homoutta tarvitse hävetä!