VITTU TE OOTTE SEKASIN!!

TUUN SAATANA HULLUKS JO PELKÄSTÄÄN SIITÄ KU LUEN NÄITÄ JUTTUJA!!
4100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Soita 112 ja pyydä päästä yöksi putkaan. Aamulla otille ja sieltä lähete. Kolme kk. suljetulla ja sitten kokeillaan, josko jaksaisit taas.

Äänestä

Nyt alamme edistyä.

Äänestä

ET OLE AINOA.KAIK JAUHAA JOSTAIN HUUHAASTA VAIK VAKAVIAKIN ASIOITA OLIS,no kuolkoot,HAH!!
Mä leivon sämpylöitä/pihvei ym. Et saa kunnon safkaa;)

Äänestä

ensimmäinen virallisesti Suomi24-palstasta seonnut ihminen. Valmiiks hullujahan täällä jo riittää pilvin pimein.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PIMAHTAJA kirjoitti:

TUUN SAATANA HULLUKS JO PELKÄSTÄÄN SIITÄ KU LUEN NÄITÄ JUTTUJA!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu