te jotka kopsaatte tänne noit saatanan typeriä linkkejä vittu ketää meistä ei kiinnosta itseasiassa kaikki tuo paska jota te kusipäät levitätte tää ni kuulee uutisista.
meistä ketään ei kiinnosta
itteasiasssaaa
10137
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
sinun kannabis-aivosi eivät pysty käsittelemään oikeita asioita. eihän teidän hörhöjen päässä liiku muu ku huumeet.
Ja uskot kaiken, mitä MEDIA sinulle syöttää. Sinä et näe, vaikka tämä KAIKKI on edessäsi.
ei oo ensinnäkään yhdyssana tiedoks sulle toiseks et vittu tunne mua ja kolmanneks vitun paskapää huumeet ei liity tälle palstalle milläälailla
Tästä oon tasan samaa mieltä, mutta seuraapas vain useampia päivän aikana tehtyjä aloituksia.. miltei suurin osa on kannabis-narkkien tekemiä, vaikka heille on olemassa ihan oma huume-palsta.
sua kiinnosta kuin runkkujutut ja vitusta hokeminen.
Veä vittu päähäs niin saat otsatukan.
niin että vedäppä vittuu päähään . . . saat ikuisen jakauksen. . .
dorka yleistä.
Tää on vaan sun typeryksen oma mielipide!!
saatana päätäs auot, vittuako mua kiinostaa sun kiinostukses, onanoitko saatanan runkkari
Tästä on muodostumassa hyvää vauhtia narkomaanien ja huumediilereiden temmellyskenttä. Heille ominainen v(l)inkkaaminen osto ja myyntipaikoista tärvelee sivuston pian kokonaan.
toiset haluaa erottaa kannabiksen huumeista ja saada seb dekriminalisoiduksi. narkomaaneja tämä ei kiinnosta, he käyttävät niitä todellisia huumeita. diilerit vastustavat voimmakkaimmin kaikkea sallimista, se on heti heiltä pois. asiallinen keskustelu tuntuu olevan suomessa vieläkin mahdottomuus.