Te jotka omistavat hiacen

Voisitteko vastata lyhyesti ja ytimekkäästi seurvaavaan kysymykseen:
Onko se niin että 90hp ja 100hp d4d koneeseen ei saa lastua????
Näin väittäö eräs virittäjä..
4461
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mitenkäs 75hv transitin kanssa jos ois 85hv tavoitteena lastulla.sama kone kait eli 2,0turbodiesel ja malli-02.miten,mistä ja mitä maksaa?

Äänestä

Kyllä siellä peräkontissa Lastukin kulkee ja hyvin ovista sisään sopinu,ei ole niin isoa "lastua" vielä vastaan tullu
ettei olisi sopinu.Konehuoneen puolella en LASTUA ole kuljetellut.

Äänestä

HiAce 2.5 D-4D (88 hp) 65 kW/88 hp 192 Nm 140 km/h 78 kW/106 hp 240 Nm 144 km/h 949,-
HiAce 2.5 D-4D (102 hp) 75 kW/102 hp 260 Nm 145 km/h 94 kW/128 hp 310 Nm 149 km/h 949,-

Äänestä
  • Eipä oo hiacet tehty kiireisille. nopeemmat menköön menojaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


utelias 3 kirjoitti:

Voisitteko vastata lyhyesti ja ytimekkäästi seurvaavaan kysymykseen:
Onko se niin että 90hp ja 100hp d4d koneeseen ei saa lastua????
Näin väittäö eräs virittäjä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu