Lada Niva

Kertokaa kaikkea liittyen Lada Nivaan.
21164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vakiona maastossa ,päihittää monet ns.maasturit menen tullen .Maantiellä vähän karu ,osat halpoja ,mutta melko perso bensalle.Ja arvostus valmistusmaasta johtuen toisten mielesta tosi alhaalla .

Äänestä

Etuperän kiinnitys heikko, eli repeää irti maastoajossa.

Siihenkin voi rakentaa jonkinlaisen tuennan et pysyy paremmin kiinni.

Hankala korottaa ja akselit heikot.

Mutta uskallan sanoa et vakiokuntoisena menee paremmin kuin moni moni muu vakiomaasturi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nivisti kirjoitti:

Kertokaa kaikkea liittyen Lada Nivaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu