huuhaa ykkösenä

huuhaa taas ykkösenä....Parasta a-ryhmää Suomi24'llä

PALSTAT TOP 10
1. Huuhaa 1403
2. Maailman menoa 1092
3. Miehen logiikka 726
4. Ikävä 458
5. Ilmastonmuutos 342
6. RKP 262
7. Keskusta 212
8. Apua aloittelijalle 204
9. Perussuomalaiset 174
10. Kokoomus 127
2103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ykkössija näyttää pitävän.

Äänestä
  • Minä ainaskin tarraan ihan vimmatusti!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tarkkailija. kirjoitti:

huuhaa taas ykkösenä....Parasta a-ryhmää Suomi24'llä

PALSTAT TOP 10
1. Huuhaa 1403
2. Maailman menoa 1092
3. Miehen logiikka 726
4. Ikävä 458
5. Ilmastonmuutos 342
6. RKP 262
7. Keskusta 212
8. Apua aloittelijalle 204
9. Perussuomalaiset 174
10. Kokoomus 127

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu