Akku tyhjä

Akku on tyhjä. Mistä saa apua? Onko palveluja? Please puh.numerot. Auto on Kalevankadulla, Helsingissa. Täytyy saada sen liikelle tönöön. Kiitos vastauksista. Apua ennen klo 13 pm, tänään
4227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ok, löysin sen itsekin.Autoliitto järjestä tämän palvelun ja se maksa 40 euroa. Puh. 0200 8080

Äänestä

no jo on avutonta porukkaa hesassa

Äänestä
  • aina takakontissa ja siitä jakelen virtaa tarvitseville, kuinkas teillä siellä landella...

    Äänestä

  • starttiakku kirjoitti:

    aina takakontissa ja siitä jakelen virtaa tarvitseville, kuinkas teillä siellä landella...

    ei virta lopu,autot roikassa ja sähkölaskut maksettu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Avuton nainen kirjoitti:

Akku on tyhjä. Mistä saa apua? Onko palveluja? Please puh.numerot. Auto on Kalevankadulla, Helsingissa. Täytyy saada sen liikelle tönöön. Kiitos vastauksista. Apua ennen klo 13 pm, tänään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu