Oliko Hitler valovuoden päässä aikalaisiaan? Itse haluaisin EU:n johtoon Hitlerin kaltaisen johtajan. Jos Hitlerin kolmas valtakunta olisi nyt totta, mamuista ja muista ongelmista ei tarvitsisi huolehtia.
Oliko Hitler messias?
H1mmler
9112
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Se on vähän siinä ja siinä, olisiko meikäläistä olemassa, jos Aatu olisi saanut huseerata vapaasti.
Asiat eivät kyllä voisi huonomminkaan olla, joten kannatetaan Hitlerin kloonaamista. Kyllä niitä luunpaloja jostain löytyy, se on varma.
aatu toimi puhdistus alalla, ja nyt ois töitä
perustanut.Olemme 1/2-slaaveja ja olisimme joutaneet Uralin suolakaivoksille.Siellä olisimme tasavertaisesti hakun varressa muiden kallonmittaustesteissä pudonneiden kanssa.EU-kelpaa vikoineenkin.
kyllä meillä olisi nyt Aasiassa uusi kotimaa missä kaalikasvaa ja kukoistaa,
että "minkälaine olisi maailma jos Saksa olisi voittanut toisen maailmansodan?"
Puolen tunnin sisällä se oli poistettu.
http://strangemaps.wordpress.com/2007/10/17/186-europe-if-the-nazis-had-won/
Tuskin messias, mutta hän määräsi auton kaikille... siis myös tuli ja kauan.
Oli Suomen messias, sillä ilman Aatua ei olisi Suomea. Miksi, panssari aseet ilmavoimat ja tilanne sodassa, siis apinat kiittäkää aatua kaikessa tiedän apinamaisuudessa.
Sitä ei voi kiistää.