Taas oma mies

asialla niinkuin tornitörmäyksessäkin .
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2010021811151786_ul.shtml
678
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Silti kumma tapa hoitaa niitä..

Äänestä

Löytyyhän niitä tekijämiehiä USA:stakin.

Äänestä

että irs oli kohteena,Texasissa kun tunnetusti ei veroja paljon maksella,tulovero 0%,sales tax on 6%,bensaveroa n8 cent litra;),jne kiinteistövero on kova,keskikokoisesta talosta joutuu maksamaan veroa 5000 taalaa vuodessa,Suomessa on 200 euroa.

Äänestä

1. Velkaantunut mies.
2. Ählämi Lähi-Idästä
3. Terroristi Etelä-Amerikasta.

Äänestä
  • mitä ihmettä on tapahtunut?

    Äänestä

  • ---- kirjoitti:

    mitä ihmettä on tapahtunut?

    Ei mitään, ei mitään. Rauha kaikkien sieluille. Aamen!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


,,,lamateki..... kirjoitti:

asialla niinkuin tornitörmäyksessäkin .
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2010021811151786_ul.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu