Suomen tulisi hankki joku Hiroshiman veroinen pikkuinen atomipommi ja pudottaa se sitten Itä-Helsinkiin. Ei ne luuserit muuten ymmärrä Halmen esimerkkiä seurata. Kyllä vapautuisi myös paljon rahaa muuhun käyttöön. Itä-Helsingin luuserit kuluttaa ainakin puolet koko hyvinvointijärjestelmään menevistä rahoista. Eiköhän ne köyhät slummit voisi siivota yhdellä näppärällä atomipommilla. Annetaan atomipommille nimeksi paksu Kaarina.
Suomen hankittava atomipommi.
nänni
4136
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
hyvä, päästään eroon koko Helsingistä. Kerrassaan mainio ajatus.
hurr durr derp
sossut kiinne riittää. mikähän meitä suomalaisia vaivaa, ettemme ymmärrä sitävertaa, että Kukkahattu Sossu-tätimme pilaa koko suomen yhteiskunnan, -ja meidän rahoillamme, meidän hiljaisella suostumuksella- jokainen meistä "tietää" että eu.ssa sossukonttoreiden sulkeminen on mahdollista. koska esm -Puolassa -Tsekeissä -Balttiassa Sossut ovat olleet kiinne All the Times. voimme toimia, "ettei loinen kuole kylmään ja nälkään " tyhjiin varasto yms halleihin yhteismajoitusta ja soppakattiloita, kaupoista lahjoitetaan vanhettunetta ruokatavaraa näille loisille. niin kukaan Suomessa tai ulkomailla valmistettu Loinen ei kauaa viihdy yhteismajoikuksessa yms. vaan palaa yhteiskunnan jäseneksi, tahi poistuu muualle esm. ruotsiin.. näin saamme ongelmat ratkaistua. esm stadi on epähuomiossa antanut Stadilaisten rahoilla rakennettuja asuntoja Tuhansittain Loisten käyttöön, jota näin vapautuisivat Työssäkäyville IHMISILLE, jotka ITSE maksavat Vuokrat ja kulut. ja Mikä tärkeintä Tässä sossujen Sulkemis Projektissa, uusia Loisia tuskin syntyisi, koska yhteismajoituksessa soppatykkinen saartamina, ei Vanhemmat pystyisi kouluttamaan Suomeen lisää Loisia..
jättää rakennukset ehjiksi,mutta tappaa somalit.
Jos, esityksesi, on todella, naisen, kirjoittama, niin, nimi,merkkisi, on hyvaksyttava. "Salut" Ja, "Asia,tietosi, sisalto, on helpommin, ymmarrettavissa, jos, joku, "Kyllastynyt, amma" on todella, sita mielta, etta, "Ita,keskuksen, koyhat, slummit, on tapettava, vaikka, atomi,pommilla" Ja, kannettavan, "Ydin,ase, salkun, nimeksi, sopisi, paksu,Kaarina" Salut. Niin, kylla, "Asialla" on jalleen, Halmeen, peri,viholinen, Mikko, Ylipoti. "Salut" Ja, ilmaisit, "Vanhan, kaunaisen, vihasi, Suomalaisuutta, kohtaan" Salut.