Olette varmaan kuulleet Internet-legenda Sakarias Lehtomäestä. (Jos ette ole kuulleet, Googlella, Facebookista ja Adreisst.comista löytyy.)
Onko se tyyppi oikeasti olemassa vai joidenkin humoristien luoma vitsi?
Onko se tyyppi oikeasti olemassa vai joidenkin humoristien luoma vitsi?
Vastaukset 4
Vanhimmat
Sakarias on pitkäaikainen ystäväni ja metsästys- ja kalastuskaverini. Hän on myös Lapuan metsästysseuran kunniajäsen. Allekirjoitan myös sataprosenttisesti hänen poliittiset ja muutkin mielipiteensä.
sakarias on tosissaan niine sekopäisine juttuineen. haluaa estää kaiken aina kahvinjuonnista alkaen, koska se on muka portti kovempiin huumeisiin jne jne. julkisilla paikoilla pitäs välttää kasvojen ilmeita ym paskaa. sekasin se ukko on ja pahasti! ei sellanen idiootti voi kuulua mihinkään metsästysseuraan!
Pitäisiköhän käydä hakemassa aseet pois, jos hepulla sellaisia vielä on...
se on täyttä satua ja pakarias on samallainen trolli kuin hän joka istuu sakariaksen ruudun takana...