Ettekö te kauhajokiset

Osaa ajaa siinä keskusta jos liikenne valot on pimiänä, pitääskö mennä uurestaan autokouluun opetteleemaan liikennesääntöjä . Perkeleen tunarit.
7399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Niinpä, olin kans samassa tilanteessa äsken.. Ihmetouhua..

Äänestä
  • tai vain pelkästään arvostelemaan.

    Äänestä

  • ohjeita kirjoitti:

    tai vain pelkästään arvostelemaan.

    Täysillä!!!!

    Äänestä

Mitä helvetin liikennesääntöjä??!

Äänestä
  • Joojoo täysiätäysiä mutta jotkut ei vaan osaa ajaa lujempaa ku sen 15km/d

    Äänestä

  • Ämpee3 kirjoitti:

    Joojoo täysiätäysiä mutta jotkut ei vaan osaa ajaa lujempaa ku sen 15km/d

    mikäs tuo ''d'' on km/ -merkin jälkee? kauhajokisten oma nopeus sydeemi?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ralliperuna... kirjoitti:

Osaa ajaa siinä keskusta jos liikenne valot on pimiänä, pitääskö mennä uurestaan autokouluun opetteleemaan liikennesääntöjä . Perkeleen tunarit.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu