remontti

moi,onkos kukaan purkannut hymeriä(sisusta),voin vaihtaa ajatuksia,ja neuvoja kiiitos
[email protected]
6323
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

useammankin Hymerin. Ovat olleet jo vähän vanhempaa kalustoa jota sinäkin ehkä purat. Jos et jotain saa ehjänä irrotettuna niin ei siihen kannata aikaa kuluttaa vaan lekaa vain sillä ei niistä vanhoista kamoista ole myyntikamaksi.

Äänestä
  • moi.olis -81,ja aikas kostee sisältä....tarkoitus rakentaa itselle ....

    Äänestä

tein huoneisto remontin parivuotta sitten hymercamp 56:seen. Kysy jos liittyy pulmiisi.

Äänestä
  • olikos paljon kostus vauriota???lähtikö kalusteet ehjinä??

    Äänestä

  • turajussi kirjoitti:

    olikos paljon kostus vauriota???lähtikö kalusteet ehjinä??

    alkovi oli aivan kostea, sivuikkuna seinät , takaseinä takaluukun yläreunasta lattiaan. takakontin lattia kokoleveydeltään noin 40-50cm eteenpäin , kaikkien luukkujen/ seinäaukkojen kohdalta lattiat n.30-40cm keskemmällepäin.

    Äänestä

  • turajussi kirjoitti:

    olikos paljon kostus vauriota???lähtikö kalusteet ehjinä??

    yläkaapit ja tiskipöytä kaapisto oli irti samoin penkkien rungot , joutukan niitä purkamaan mutta ei tarvinnut särkeä , korkeaa kaappia en irroittanut kun se tukee kattoa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


turajussi2 kirjoitti:

moi,onkos kukaan purkannut hymeriä(sisusta),voin vaihtaa ajatuksia,ja neuvoja kiiitos
[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu