MISSI-VIIVI SAI KIKKELIKORTIN !

http://www.mtv3.fi/missit/uutiset.shtml?1077641


Alkaa olla melko HÖYLÄTYN näköinen tämä afgaanin patjana toimiva viivi, Arja Korisevakin on paljon nuoremman ja säihkyvämmän näköinen, paljonkohan tytteleillä onkaan ikäeroa ??


PS, 5 8 ei ole 13 MIKSIHÄN ?


Late Lapista.
393
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

etnomiehillä on todella voimakas libido niin viivi on erikoishöyläämisen kohteena tuntikausia päivässä?

Kyllähän se jatkuva puskeminen syö naista,miehestä nyt puhumattakaan....

Äänestä

Kyllähän se on höylättävän näköinen ja ilmeisesti myös aika löyhäperäinen kun on alistunut moisen patjaksi

Äänestä
  • Normaali Suomalainen NAINEN ei lähde mamujen patjaksi ja paneksittavaksi !


    Late Lapista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Late Lapista. kirjoitti:

http://www.mtv3.fi/missit/uutiset.shtml?1077641


Alkaa olla melko HÖYLÄTYN näköinen tämä afgaanin patjana toimiva viivi, Arja Korisevakin on paljon nuoremman ja säihkyvämmän näköinen, paljonkohan tytteleillä onkaan ikäeroa ??


PS, 5 8 ei ole 13 MIKSIHÄN ?


Late Lapista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu