Leikkaukset Ruotsin puolella näkyy olevan Viron hinnoissa. Siis, rutkasti halvemmat kuin Suomessa!
Onko joku käynyt plastiikkakirurgilla Tukholmassa? Yksin, kaksin; majoitus, kieliongelmat? Lopputulos?
Onko joku käynyt plastiikkakirurgilla Tukholmassa? Yksin, kaksin; majoitus, kieliongelmat? Lopputulos?
Vastaukset 5
Vanhimmat
En ole käynyt mutta suunnitelmissa ollut jonkin aikaa.Kannattaa varmaan mennä kimpassa ja sen verran ruotsinkieli taipuu että pärjätään.Kotimaassa olen muutaman operaation teettänyt. Käsitykseni mukaan Ruotsissa ovat jonkun verran edellä niissä hommissa.
terv.suunnitellaan
Minäkin olen kuullut tosi hyviä kommentteja Ruotsin palstiikkakirurgiasta. Menisin sinne itse mutta kun en osa muuta kieltä kuin Suomi. Jos joku kieltä taitava lähtisi mukaan niin lähtisin oitis mukaan. Varmaan tulis muutenkin halvemmaksi porukalla mennä. Voisi ottaa vaikka muutamaksi päiviksi edullisen kimppa huoneen ja jos olo sallii niin vaikka käydä katselemassa "maisemia":)
Hep , olen ollut ruotsissa kauneusleikkauksessa ja konsultaatiossa uudelleen 2kk sitten . Academiklinikken siisti upea paikka ja sielä myös suomea puhuva kirurgi . . suosittelen lämpimästi. minua hoidettiin sielä hyvin ja kaikki meni niinkuin puhuttiin.
Minkä niminen on tämä suomea puhuva kirurgi Academiklinikalla? Minkä on hintaluokka nenäleikkauksissa?
Kustannusten säästämiseksi suosittelisin Viroa. www.thehealthclinic.eu