Mareran konepellinlukko!

Mitenkähän Marean konepellinlukon vaijerin katkettua konepellin saa auki?
4618
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mikä se Marera on

Äänestä

Kumpaisesta päästä se katkesi ? Helpottaisi huomattavasti asiaa.

Äänestä
  • Marean konepellinlukon vaijeri katkes konepellin puoleisesta päästä.

    Äänestä

  • Sikun. kirjoitti:

    Marean konepellinlukon vaijeri katkes konepellin puoleisesta päästä.

    Nyt ei muisti pelaa, kuinka se konepellinpuoleinen pää olikaan. Ehdotan, että käyt jostain toisesta mareasta katsomassa mistäpäin kannattaa yrittää avaamista. Sorry etten voi nyt muuta neuvoa antaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sikuna. kirjoitti:

Mitenkähän Marean konepellinlukon vaijerin katkettua konepellin saa auki?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu