MB SPRINTER

-NOPEUS JA KIERROSLUKUMITTARIT EI TOIMI MIS VIKA.
4503
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Myy pois jos joku ostaa. Osta tilalle vaikka Fiat.

Äänestä
  • fiat mies on kateelline

    Äänestä

vuosimalleissa on mennyt mittaristoja vaihtoon kokonaisuutena. Taitaa siitä tonnilla selvitä.

Äänestä

helpottas jo vaha jos tietais onki 1,2,vai 3 koppanen

vaikkapa 1995-2000 208-412 onko piirturi samassa ? paperi jumissa?
2000-2006 cdi 208-616 toimiiko rajoitin jos on? sulake rattipylvaassa?

2006 - 209-518

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HUOLESTUNU kirjoitti:

-NOPEUS JA KIERROSLUKUMITTARIT EI TOIMI MIS VIKA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu