Tämäkin tuli minulle vähän puskien takaa. mutta eräs satu...nen on ujuttautunut sheriffiksi ja eräs toinen tunnettu nikki komppaa sitä. Ei olisi pitänyt olla salaisuus kenellekään kun hieman ajattelette asiaa???
Vaikka miettimällä kirjoituksienne poistumista.
Ajattelemisen aihetta antoi: Nicci nro ?
Vaikka miettimällä kirjoituksienne poistumista.
Ajattelemisen aihetta antoi: Nicci nro ?
Vastaukset 16
Vanhimmat
mennä oudompaan porukkaan valehtelemaan?
Täällä sinua ei usko kukaan. ;)
itsesi, niin mä komppaan sitä ujuttautumalla, en kerro mihin.;)
niin;)
kun kotkan uudet nikit oli rivissä luolamiehestä lähtien ja ne hävis?
Palstalla ei edelleenkään ole sheriffiä. Jos olisi, hänen galleriaansa olisi linkki Huuhaan etusivulla. Käytäntö on sama jokaisella palstalla, jolla on sheriffi.
Jos haluaa välttämättä puhella umpihöpöjä, voisi edes tarkistaa, että ne höpöt ovat tolkullisia.
sä satu?
tämä on huuhaa palsta. älä ota kaikkea niin vakavasti.
toki palstan nimen. Olen tosin ehdottanut yllpidolle uutta, kuvaavampaa nimeä: Ongelmajätekaatopaikka.
sullehan puskee tietoa niinkun aikoinaan Jäätteenmäelle! Et millään ois tietoa halunnu, mut tuli vaan,,, Viisastu nyt, mieti jos osaat, mahdoton ei voi muuttua mahdolliseksi,,,
ja pyytämättä. Yhtään salaista kahvitapaamista ei käyty eikä papereita vaihdettu. Minulla on kaksi korvaa, yksi nenä ja yksi aivon puolikas, ne riittävät.
Odotan vain milloin tämäkin ketju poistetaan????
varmaan ylläpito sulle sen laitto! Eiks niin,,, et vaan halua paljastaa,,, Oleks joku salainen agentti?,,, Huiiiiiii,,,
mutta mistäs alkaen on tosiasioita alettu heittää huuhaana?
No seriffien taso on ollut sitä sun tätä ja aina vaan alaspäin menee.
Soomi24 keskustelupalstat ovat todellisuudessa kuolleet jo aikaa sitten
Täälläkö tosiasioita?,,, Kukahan niitä täällä kertoo,,, joku kait,,, evvk,,,
nauraa kippurassa.
näillä palstoilla enää, korkeintaan sähköpostinsa käy lukemassa.;D
Aikoi unohtaa virtuaalimunat ja saada oikeaa livemunaa.:D
on palsan uusi sheriffi.