Heissan,
Kiinnostaisi tietää minkäkokoisia implantteja teillä arvon naiset on. Eli lähtötilanne ja lopputulos. Varmasti olisi myös hyödyllistä, jos tietäisi painon ja pituuden. Ehkä tästä olisi hiukan apua meille, jotka pähkäilemme vielä koon kanssa ;)
Kiinnostaisi tietää minkäkokoisia implantteja teillä arvon naiset on. Eli lähtötilanne ja lopputulos. Varmasti olisi myös hyödyllistä, jos tietäisi painon ja pituuden. Ehkä tästä olisi hiukan apua meille, jotka pähkäilemme vielä koon kanssa ;)
Vastaukset 15
Vanhimmat
170/60, lähtö 75A, laitettiin 300 ja nyt C-kuppi. Olen tyytyväinen.
Lähtötilanne 170/60 ja 75A. Lihaksen alle 255cc, jolla lopputulokseksi C-kuppi
lähtötilanne: 170/58 70 b. laitettiin 365cc lihaksen alle, lopputulos 70 d
172/50 A. 300cc lihaksen alle. Nyt C.
162/52, ja ei rintoja juuri lainkaan :) Leikkaus parin viikon päästä. Laitetaan 255cc ja kirurgin mukaan tulos olisi juuri ja juuri C-kuppi.
Lähtötilanne 65AA,paino 48kg, pituus 164cm. Laitettiin 400cc implantit, lopputulos 65DD :). Ihanat!
Huh, miten isot. Ei mahda kauhean luonnolliset olla? Mulla mitat 170/60, lähtötilanne max 75A, laitettiin 280cc ja nyt käytän 75C liivejä.
Ei ole luonnolliset ja juuri tälläiset halusinkin :). Upeat silikonirinnat.
provo! Kuka nyt haluaisi silkkareilta näyttävät valtavat pallorinnat. Makunsa kullakin, itse olen tyytyväinen luonnollisilta näyttäviin C-kupin silikonirintoihini.
Niinpä, makunsa kullakin ja todellakin pidän upeista uhkeista rinnoistani ja samoin mieheni (ja moni muukin mies). Ovat samanlaiset kuin Pamelalla.
Ennen vai jälkeen silkkareiden poiston?
Itselläni luonnostaan 70E, eikä ne nyt mitkään luonnottomat ole. Tietty olen saanut niistä kommenttia, mutta eipä kukaan koskaan ole luonnottomiksi sanonut! :D
Mittani ovat muuten 158/54.
Käyn täällä lukemassa silareista juttuja koska mielestäni isot rinnat ovat kauniit, ovat sitten luomut tai silarit. Ei ole mikään nolojuttu ottaa kerralla enemmän täytettä jos itse tykkää. :)
Jos ympärysmitta on 65, niin DD ei ole lähellekään niin iso kuin se olisi esim. koossa 85DD! Itse käytän tällä hetkellä 75C tai joskus jopa 70D kokoisia liivejä (olen vasta menossa leikkaukseen siis), mutta kyllä nämä todellisuudessa ovat B-kupin rinnat.
Luulisin että kun mennään rintaliivien koossa useamman pykälän yli, rinnakkaiskoot eivät enää täsmää. Alkuperäiset AA rintani olivat taatusti pienemmät kuin nuo puhutut 65DD rinnat, vaikka rinnakkaiskoon mukaan pitäisi olla sama.
1,70/64 lähtö 80 a, 340 cc rintalihaksen alle, nyt pieni c