Earth Hour CIA

Tänään valot sammuvat klo 20:30, jotta illuminaatin organisoima tiedustelupalvelu saa parempia satelliittikuvia yöaikaan.

Muun muassa Suomen maaperästä tuleva uraanisäteily näkyy paremmin illuminaatin kuvissa, jos hölmöläiset saadaan ajamaan sammutetuin lyhdyin tunnin ajaksi!
2109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Älkää ihmetelkö tänä iltana, jos Enon Paukkajanvaarassa sekä Askolassa alkaa "sähkökatkos" tänä iltana klo 20:30.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KilluGminaattiB kirjoitti:

Tänään valot sammuvat klo 20:30, jotta illuminaatin organisoima tiedustelupalvelu saa parempia satelliittikuvia yöaikaan.

Muun muassa Suomen maaperästä tuleva uraanisäteily näkyy paremmin illuminaatin kuvissa, jos hölmöläiset saadaan ajamaan sammutetuin lyhdyin tunnin ajaksi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu